Sīkdatņu politika

2018.gada 25. maijā stājas spēkā Eiropas Savienības Vispārīgā datu aizsardzības regula par fizisko personu datu aizsardzību

Lūdzam pievērst uzmanību, kā Vincit Union apstrādā datus saskaņā ar regulas principiem:

  • dati tiek apstrādāti tikai atbilstoši normatīvo aktu prasībām, caurspīdīgi un godprātīgi;
  • dati tiek apstrādāti tikai konkrētiem, iepriekš noteiktiem mērķiem, proti pieprasītās informācijas nosūtīšanai uz Jūsu norādīto e-pasta adresi;
  • dati tiek apstrādāti tikai tādā apjomā, kas ir nepieciešams apstrādes mērķiem;
  • Vincit Union nodrošina apstrādājamo datu precizitāti – neprecīzi dati tiek laboti vai dzēsti;
  • Vincit Union glabā datus ne ilgāk par nepieciešamo periodu;
  • Vincit Union garantē apstrādājamo datu integritāti un konfidencialitāti.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir mazs datu fails, kuru saņem lietotāja pārlūkprogramma no tīmekļa servera, lietotājam apmeklējot šo tīmekļa lapu. Sīkdatņu faili tiek uzglabāti lietotāja ierīcē (datorā vai mobilajā ierīcē) pastāvīgi vai īslaicīgi, t.i. tikai tīmekļa lapas apmeklējuma brīdī.

Sīkdatņu tipi un izmantošanas nolūki

Lai nodrošinātu tīmekļa lapas pamatfunkcionalitāti un tīmekļa lapas lietošanas ērtumu, Vincit Union izmanto tehniskās un analītiskās sīkdatnes.

Tehniskās jeb noteikti nepieciešamās sīkdatnes ir vajadzīgas, lai jūs varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem, bet mēs – izpildīt jūsu iniciētos pieprasījumus, kā arī lai tīmekļa vietne atcerētos, kādām sīkdatnēm esat piekritis. Šīs sīkdatnes identificē jūsu iekārtu, taču neizpauž jūsu identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Šīs sīkdatnes tiek glabātas jūsu iekārtā līdz brīdim, kad sīkdatne izpildījusi savu funkciju. Ja tomēr jūs izvēlēsies tās atspējot, jāņem vērā, ka tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Analītiskās sīkdatnes (trešo pušu sīkdatnes) apkopo informāciju, kā jūs lietojat tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru jūs izvēlaties, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai jūsu iekārtu, taču neizpauž jūsu identitāti.

Piekrišana un noraidīšana

Nospiežot pogu “Piekrītu” vai turpinot lietot www.vincitunion.com, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes savā pārlūkprogrammā. Tomēr jāņem vērā, ka bez visām sīkdatnēm jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot tīmekļa lapas funkcionalitāti.

Papildu informācija par sīkdatnēm

Papildu informācija par sīkdatņu lietošanu ir atrodama šādā vietnē http://www.aboutcookies.org/

Vietnē www.vincitunion.com izmantotās sīkdatnes

Google Analytics.

Vietnē tiek izmantota “Google Inc.” izstrādātās programma “Google Analytics” sīkdatnes. Programma “Google Analytics” izmanto sīkdatnes, dodot iespēju vietnes uzturētājam analizēt, kā vietne tiek izmantota. Atteikties no “Google Analytics” veiktās informācijas vākšanas iespējams, lejuplādējot un instalējot pārlūkprogrammas papildrīku: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.