Pakalpojumi

Pakalpojumu sniegšanā mēs balstāmies uz trim stūrakmeņiem: efektivitāte, konsekvence, ilgtspējība.

Mūsu klientiem mēs piedāvājam individuālu pieeju un biznesa risinājumus, kas ir pielāgoti katra klienta vajadzībām.

Vincit Union galvenais darbības virziens ir grāmatvedības pakalpojumi. Ar mūsu komandas speciālistu plašo pieredzi mūsu klienti saņem pakalpojumu kompleksu, kas ļauj tiem būt drošiem par saviem finanšu pārskatiem. Sākot no pirmās pastāvēšanas dienas, jebkuram reģistrētam uzņēmumam ir jārūpējas par tā grāmatvedību. Mēs piedāvājam uzņēmējam atstāt grāmatvedības jautājumus mūsu ziņā, kas ļaus viņam vairāk laika veltīt savas pamatdarbības pārvaldīšanai.

Ikdienā nodarbojoties ar grāmatvedības kārtošanas jautājumiem un rūpīgi sekojot izmaiņām likumos, mūsu speciālisti savlaicīgi apzina jaunākās nodokļu prasības un citus noteikumus. Vincit Union komandā strādā vairāk nekā 20 speciālistu, kas sniedz grāmatvedības pakalpojumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Vincit Union ir viens no lielākajiem grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Mūsu konsultantu komanda piedāvā efektīvus un praktiskus risinājumus. Mēs nepārtraukti sekojam līdzi gan vietējās, gan starptautiskās nodokļu likumdošanas izmaiņām, uzkrājam pieredzi juridisko pakalpojumu un korporatīvo finanšu konsultāciju jomā. Mūsu komandas speciālisti ir spējīgi atrisināt jebkādas sarežģītības pakāpes uzdevumus, tādus kā, piemēram, privātpersonas nodokļu rezidences maiņa, uzņēmuma iegāde, reģistrācija vai likvidācija, nekustamā īpašuma vai biznesa pārdošana.

Grāmatvedības pakalpojumi
Finansējuma piesaiste
Juridiskie pakalpojumi
Nodokļu konsultācijas
Pieteikties konsultācijai