Grāmatvedības pakalpojumi 

jūsu uzņēmumam

Ar mūsu komandas speciālistu plašo pieredzi mūsu klienti saņem pakalpojumu kompleksu, kas ļauj tiem būt drošiem par saviem finanšu pārskatiem.

Jebkuram uzņēmumam jau no pirmās pastāvēšanas dienas ir jārūpējas par savu grāmatvedību. Mēs piedāvājam grāmatvedības jautājumus atstāt mūsu ziņā. Uzņēmuma vadītājam tas nozīmē iespēju vairāk laika ieguldīt uzņēmuma attīstībā.

Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir grāmatvedības pakalpojumi. Mūsu komandas speciālistiem ir plaša profesionālā pieredze, tāpēc mūsu klienti saņem kvalitatīvus pakalpojumus, kas ļauj tiem būt drošiem par saviem finanšu pārskatiem.

Grāmatvežu komandā strādā 21 eksperte, kas nodrošina grāmatvedības pakalpojumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Līdz ar to varam droši apgalvot, ka Vincit Union ir viens no lielākajiem grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Komanda ikdienā ļoti rūpīgi seko līdz aktualitātēm, kas skar grāmatvedības kārtošanas jautājumus. Daudz uzmanības tiek pievērsts arī izmaiņām likumos. Plašais starptautisko partneru loks nodrošina, ka informāciju par aktuālo starptautisko likumdošanu un izmaiņām varam saņemt nekavējoties. Tas nozīmē, ka mūsu klienti savlaicīgi saņem informāciju par izmaiņām attiecībā uz nodokļiem un citiem jautājumiem. Mūsu speciālisti nodrošina individuālu pieeju katram klientam – mēs darbojamies proaktīvi, rūpīgi iepazīstoties ar biznesa specifiku un piemeklējot atbilstošos risinājumus.

Jaunākais grāmatvedības pakalpojumu blogā

Zane Kurzemniece
PARTNERE | GRĀMATVEDĪBAS PAKALPOJUMI
Nataļja Kozlovska
VADĪTĀJAS VIETNIECE | GRĀMATVEDĪBAS PAKALPOJUMI
Kadrija Stengrevica
VADĪTĀJA | GRĀMATVEDĪBAS PAKALPOJUMI

Klienti par mums

IT uzņēmums, mēs zinām, cik svarīga ir precizitāte un termiņu ievērošana. Savus sadarbības partnerus izvēlamies ļoti rūpīgi, jo arī viņiem ir liela nozīme mūsu panākumu gūšanā un procesu nevainojamā funkcionēšanā. Grāmatvedības pakalpojumi tiek sniegti augstā profesionālā līmenī. Par pārdomātu attieksmi liecina arī Vincit Union grāmatvežu pieeja sarežģītām situācijām, kad konsultējoties ar saviem kolēģiem, viņi palīdz rīkoties proaktīvi. Grāmatvedība bez galvassāpēm – tas ir par Vincit Union.

Sergejs Mazurs
Confero Technologies Valdes priekšsēdētāja vietnieks

Esam jauns kokapstrādes produkcijas eksporta uzņēmums un šobrīd mums ir svarīgi fokusēties uz papildu tirgu apgūšanu. Tāpēc grāmatvedības kārtošanu izvēlējamies uzticēt pieredzējušiem profesionāļiem, uz kuriem varam pilnībā paļauties. Vincit Union komanda vienmēr kompetenti izpilda uzticētos pienākumus un jau ir kļuvusi par uzticamu balstu mūsu ražotnes turpmākai attīstībai.

Kārlis Kavass
AmberBirch valdes loceklis

Mūsu uzņēmums strādā ar lielu datu apjomu. Tirgojot elektroenerģiju, mums ir svarīgi, lai mūsu klienti savlaicīgi un precīzi saņemtu informāciju par mēnesī patērēto elektroenerģijas apjomu. Vincit Union grāmatveži darbu veic kvalitatīvi, un mēs kā uzņēmēji varam fokusēties uz savu biznesu, zinot, ka ar mūsu grāmatvedību viss ir kārtībā!

Andrejs Kombecovs
Senergo valdes loceklis

Vincit Union grāmatvežiem svarīgi ne tikai operēt ar cipariem, bet arī izprast biznesa specifiku. Atbraucot vizītē uz mūsu ražošanas uzņēmumu, grāmatvedēm bija iespēja padziļināti iepazīties ar ražošanas procesiem. Šāda veida sadarbība ir tas, ko varam ieteikt arī citiem uzņēmumiem — profesionāli, ātri un vienmēr pieejami.

Guntis Skrodelis
Rīgas Bioenerģija valdes loceklis

LNK Group ir daudznozaru holdings, kas saviem klientiem piedāvā pilna cikla pakalpojumus, aptverot gan celtniecību, gan ražošanu, gan inženiertehniskos risinājumus visaugstākajā kvalitātē. Šādu pieeju sagaidām arī no sadarbības partneriem. Augstu novērtējam Vincit Union darbinieku profesionalitāti un elastīgu pieeju sarežģītu jautājumu risināšanā. Noteikti varam ieteikt grāmatvedības pakalpojumus lieliem holdinga uzņēmumiem, jo no pieredzes zinām, ka profesionāla komanda ātri un kvalitatīvi spēj apstrādāt lielu datu apjomu un savlaicīgi sagatavot biznesam nepieciešamās atskaites.

Artjoms Milovs
LNK Industries valdes priekšsēdētājs

Grāmatvedības pakalpojumi

Jaunuzņēmumi

Par kvalitatīvu un precīzu grāmatvedības uzskaiti nepieciešams parūpēties no uzņēmuma darbības pirmās dienas. Jaunuzņēmumus regulējošais likums nosaka arī specifiskas darbības grāmatvedībā, ko drošāk ir uzticēt pieredzējušiem grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem. Sekojot līdzi aktualitātēm, mūsu speciālisti nodrošinās pilnvērtīgu atbalstu jaunuzņēmējiem, taupot jauzņēmēju laiku un ļaujot visus resursus veltīt uzņēmuma izaugsmes veicināšanai.

Biedrība / nodibinājums

Kā uzņēmumiem, tā arī biedrībām un nodibinājumiem – ar vai bez sabiedriskā labuma statusu –  nepieciešams veikt saimniecisko darījumu uzskaiti, gatavot specifiskas atskaites un gada pārskatu. Lai šos pienākumus līdzās esošajiem darbiem nebūtu jāveic kādam no biedriem, iesakām uzticēt biedrības vai nodibinājuma dokumentu un finanšu grāmatvedību mūsu grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem, kas parūpēsies par rūpīgu, savlaicīgu un kvalitatīvu izpildi.

Pakalpojumi un tirdzniecība

Mūsu speciālistu līdzšinējā pieredze grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā daudzveidīgiem vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumiem nodrošinājusi izpratni par specifiskiem grāmatvedības jautājumiem dažādās nozarēs, to skaitā viesnīcu, transporta pakalpojumos, e-komercijā un citos iekšzemes un pārrobežu darījumos. Uzticot grāmatvedību mūsu speciālistiem, nav šaubu – uzņēmums varēs būt drošs par saviem finanšu pārskatiem.

Grāmatvedības pakalpojumi aktīvu turētājiem

Būt aktīvu turētājam vienā vai vairākos uzņēmumos ir labs veids, kā gūt papildu ienākumus, tomēr šādi ienākumi prasa arī papildu darbu ar specifisku grāmatvedību. Ja māc šaubas par pareizu finanšu pārskatu veidošanu un grāmatvedības uzskaiti, ieteicams to uzticēt mūsu profesionālajiem grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem, saņemot individuālu pieeju darbā ar citu uzņēmumu kapitāldaļām, nekustamo īpašumu, vērtspapīriem, aizdevumiem un citiem aktīviem.

Grāmatvedības pakalpojumi mazajam biznesam

Uz mazā biznesa vadītāju pleciem balstās visa uzņēmuma darbība. Lai pilnvērtīgi pievērstos sava biznesa attīstībai, vienu no svarīgākajiem pienākumiem – saimnieciskās darbības grāmatvedības uzskaites veidošanu – iesakām uzticēt profesionāliem grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem. Mūsu komanda rūpīgi seko līdzi aktualitātēm grāmatvedības kārtošanas jautājumos, prasībām un izmaiņām likumos, uzņemoties virkni sarežģītu uzdevumu risināšanu Jūsu uzņēmuma labā. Atstājot grāmatvedību profesionāļu ziņā, biznesa vadītāji ietaupa laiku, enerģiju un var justies droši par saviem finanšu pārskatiem.

Nekustamais īpašums

Nekustamā īpašuma apsaimniekotāju darbs ar īpašumu tirdzniecības darījumiem, nomu un attīstīšanu prasa ne mazums laika un enerģijas resursu patēriņu, kā pamatā ir arī precīza darījumu grāmatvedības uzskaite, nodokļu aprēķini un savlaicīgi finanšu pārskati. Vincit Union komanda rūpīgi seko līdzi aktualitātēm grāmatvedības kārtošanas jautājumos, prasībām un izmaiņām likumos, savlaicīgi par to informējot arī klientus. Pakalpojuma nodošana profesionāļu ziņā ļauj īpašumu apsaimniekotājiem izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem un būt drošiem par saviem finanšu pārskatiem.